Soovid küsida? Helista (+372) 6701 447 või kirjuta meile.

Täidame Teie tellimuse kiiresti.

Üldtingimused

NB! Kasutasime siin lehel ekslikult meie kunagist telefoninumbrit 672 1**4, mis ei ole enam meie oma ja sellelt on tehtud inimestele tõenäoliselt müügikõnesid lugematul hulgal. Meie ei ole selle telefoninumbriga enam seotud ja vabandame eksliku info eest meie üldtingimuste lehel.

Kes me oleme?

Autokleebised.ee on ettevõtte Skydesign Studios OÜ kaubamärk. Selles dokumendis nimetab Skydesign Studios OÜ ennast veel järgmiselt: "Autokleebised.ee, meie". Järgnevad tingimused sõlmitakse Teie ja Autokleebised.ee vahel müügitehingu sõlmimisel kaubale, mis sisaldub Teie ostukorvis. Järgnevad tingimused ei mõjuta mingil viisil riiklikult sätestatud tarbijaõigusi.

 

Meiega kontakteerumine

Kui Teil on küsimusi Autokleebised.ee poe, toodete või oma tellimuse osas, siis palun võtke meiega ühendust e-maili teel meie kodulehel oleva ankeedi kaudu (iga päev) või helistage meile numbril (+372) 518 0007. Telefonikõnedele vastatakse kella 10-st kuni 18-ni esmaspäevast reedeni. Kui kõnele koheselt ei vastata, jätke palun sõnum meie automaatvastajale kontaktandmetega ning me helistame Teile esimesel võimalusel tagasi. Kõikidele kõnedele kehtivad kohalikud kõnetariifid Eesti lauatelefonile.

 

Autoriõigused

Kõik õigused, kaasaarvatud autoriõigused, Autokleebised.ee veebilehe kontekstis kuuluvad ettevõttele Skydesign Studios OÜ. Külastades Autokleebised.ee veebilehte nõustute, et meie lehel sisalduvat materjali on lubatud alla laadida ainult isiklikuks kasutamiseks mitte-ärilisel viisil. Teil ei ole lubatud kopeerida, avaldada, alla laadida, säilitada (mistahes andmekandjal), saata, näidata või avalikult ette kanda, endale omistada või muuta mingilgi viisil Autokleebised.ee veebilehe sisu mistahes eesmärgil ilma Skydesign Studios OÜ kirjaliku loata. Kõik kleebiste kujundused on Skydesign Studios OÜ omand, kui ei ole teisiti märgitud. Kleebiste kujunduste kopeerimine ja kasutamine ilma meie kirjaliku loata on ebaseaduslik.

 

Tingimuste kokkulepe

Kinnitades tellimuse nõustute käesolevate üldtingimustega. Üldtingimused võivad muutuda pidevalt ja teie vastutus on nendega regulaarselt tutvuda enne tellimuste esitamist.

 

Tellimused

Kõik tellimused kinnitatakse eraldi, et veenduda kauba olemasolus meie laos. Autokleebised.ee võtab endale vastutuse, et meie kodulehel väljas olevad hinnad on õiged ja Teil on õigus osta soovitud tooteid avaldatud hindadega. Autokleebised.ee jätab endale õiguse hindu muuta eelnevalt etteteatamata.

 

Toodete saadavus

Saadavuse info on märgitud iga toote lehel eraldi. Kõik tooted on reeglina laos. See tähendab ka seda, et kui toodet ei ole hetkel füüsilisel kujul laos olemas, siis me suudame selle toota 5 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest.

 

Saatmine & postitusmeetodid

Kõik tooted saadetakse välja Autokleebised.ee peakontorist Eestis, Tallinnas. Postiteenuseid osutab reeglina Eesti Post ja kaup saadetakse välja tavapostina (mitte tähitult). Lisatasu eest on võimalik kaup tellida tähitud saadetisena. Kiirpostitusmeetodina pakume ka kullerteenuseid, nende tellimiseks võtke meiega palun ühendust. Reeglina saadetakse kõik tellimused välja 3 tööpäeva jooksul pärast makse kinnitust, kuid tellimuse väljasaatmine võib aega võtta kuni 7 päeva, kui on tegemist suuremate kogustega või tekib probleeme postitamisel või kleebiste trükkimisel. Tooted saadetakse välja, kui makse on kinnitatud panga, krediitkaardimakse vastuvõtja või PayPal'i poolt.

 

Teie vastutus

Teie vastutate, et Teie poolt esitatud andmed tellimuse ankeedil on korrektsed.

 

Meie garantii

Kui me pakume kleebisele garantiid, siis on vastavad garantiitingimused märgitud toote Lisainformatsiooni alamlehel. Me asendame kleebised tasuta vastavalt garantiitingimustele. Me jätame endale õiguse pärida probleemide kohta Teilt rohkem informatsiooni või digitaalset fotot (kui Teil on võimalus seda edastada). Kui me ei suuda toodet samasugusega asendada, pakume Teile alternatiivseid võimalusi või tagastame tellimuse summa täies ulatuses.

 

Tellimuse täitmine

Kui me oleme Teie tellimuse täitnud (tooted postitanud), saate ka vastavasisulise e-kirja. See sisaldab endas tooteid, mis tellisite, ostusummat (koos käibemaksuga ja postitusega), postitus- ning arveinfot. Kui tellimust ei suudetud täita, informeeritakse Teid sellest koos põhjusega.

 

Ostu-müügi leping

Juriidiliselt siduv ostu-müügi leping Teie ja meie vahel sõlmitakse, kui saadame Teile e-maili tellimuse täitmise kinnitusega. See e-mail tähendab, et oleme Teie tellimuse kõigile tellitud toodetele ametlikult vastu võtnud ja täitnud. Kui teavitame Teid kirjas, et saadetud on ainult osa tellitud toodetest, siis saatmata toodete osas lepingut ei sõlmita. Kui tellimuse summa (postituskulude osas) või postitamise aeg peaksid muutuma pärast Teiepoolset tellimuse esitamist, siis teavitame Teid sellest ja Teil on õigus muudatusega nõustuda (sel juhul sisaldub info uute tingimuste osas meie poolt saadetavas e-mailis) või meie pakutud muudatusega mitte nõustuda (sel juhul ootame Teilt e-kirja tellimuse katkestamise või osalise katkestamise osas).

 

Maksmine

Kõik krediitkaarditehingud täidetakse ja kontrollitakse krediitkaardi väljastaja poolt. Kui Teie krediitkaardi väljastaja keeldub Teie makset kinnitamast, ei täideta Teie tellimust ja Autokleebised.ee ei ole sel juhul vastutav tellimusega seonduva viivituse või paki mittekohaletoimetamise eest. Autokleebised.ee kasutab maksete vastuvõtmiseks rahvusvaheliselt tunnustatud makseterminale - PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A, 2Checkout, Inc. ja Moneybookers Ltd. Tasuda saab ka pangaülekandega, mille jaoks on rekvisiidid lisatud kaasa tellimust kinnitavale e-mailile.

 

Kauba tagastamine

Teile kehtivad Eesti Vabariigi tarbijaõigused, kui soovite tellitud toote(d) meile tagastada. Teil on õigus tellimus katkestada neljateistkümne päeva jooksul tellimuse kättesaamise hetkest. See on Eesti tarbijaõigus ja kehtib ka Teie tellimuste puhul. Kõigi tellimuse katkestamis- ja tagastustingimustega tutvumiseks lugege palun meie Kauba Tagastustingimusi.

 

Force majeure

Autokleebised.ee ei võta vastutust Teie tellitud toodete mittekohaletoimetamise või viivituse eest või kauba purunemise/rikkumise eest juhul, kui see on tingitud selgelt Autokleebised.ee kontrolli all mitteolevatest põhjustest.

 

Meie vastutuse piir

Kuigi me teeme kõik endast oleneva, et tagada täpsus ja korrektsus, ei paku me mingit garantiid info kohta, mida avaldame oma kodulehel. Meie rahalise vastutuse piirmäär on limiteeritud Teie vastava tellimuse kogusummale. Autokleebised.ee ei vastuta tagajärgede eest, mis võivad tekkida meie toodete kasutamisel.

 

Turvaline ostmine - meiepoolne garantii

Autokleebised.ee teeb kõik endast oleneva tagamaks Teie isiklike andmete turvalisust ja privaatsust. Seetõttu kasutame moodsaid vahendeid andmete kaitsmiseks.

 

Üldtingimuste kehtetuks muutumine

Kui mingil põhjusel osa käesolevatest Üldtingimustest kehtetuks muutub, ei mõjuta see ülejäänud tingimuste kehtivust.

 

Meie tingimused ja riiklik seadus

Lepingud Teie ja Autokleebised.ee vahel alluvad Eesti Vabariigi kehtivale seadusandlusele ja on vastavalt vaidlustatavad Eesti Vabariigi kohtus.