Soovid küsida? Helista (+372) 518 0007 või kirjuta meile.

Täidame Teie tellimuse kiiresti.

Tagastustingimused

Üldine

Autokleebised.ee jaoks on hea klienditeenindus üks olulisematest prioriteetidest ja seetõttu oleme loonud väga kliendisõbralikud tagastustingimused oma toodetele. Siiski oleme jätnud endale teatud õigused, et kaitsta meid pettuste eest ja tagada jätkusuutlik ning kasumlik ettevõtte toimimine ja areng.

 

Tagastused

Autokleebised.ee võimaldab kliendil tagastada toode 14 päeva jooksul pärast kliendipoolset kauba kättesaamist. Kaup peab olema tagastatud täpselt samas seisukorras, millises ta vastu võeti (ilma vigastusteta, kriimustusteta, kasutamata). Kui toode on jõudnud tagasi meie kontorisse, tagastame tellimuse summa täies ulatuses, väljaarvatud postitasu, ning me võime endale jätta kuni 15% tellimuse summast, et katta makseterminali kasutustasud ja tellimuse täitmiskulud. Palun võtke meiega koheselt ühendust, kui soovite mõnda toodet tagastada.

 

Tellimuse katkestamine

Tellimuse võib katkestada igal ajal, kui postitamiskinnitusega e-maili ei ole veel vastu võetud. Teie makse tühistatakse ja krediitkaardimakse puhul laekub summa tagasi Teie kontole 30 päeva jooksul. Pangaülekanded tagastatakse tellimuse kogusumma ulatuses, kuid sellest arvatakse maha pangaülekande teenustasud. Me võime endale jätta kuni 5% tellimuse kogusummast, et katta tellimuse täitmisega seonduvad kulud või kuni 25% kogusummast eritellimuse puhul.

 

Garantii

Kui Autokleebised.ee otsustab toote(d) asendada, ei pea Te meile tagastama esialgset toodet (tooteid).