Soovid küsida? Helista (+372) 518 0007 või kirjuta meile.

Täidame Teie tellimuse kiiresti.

Logokleebised

Kõige lihtsam viis oma firma reklaamimiseks sõidukil on lihtne, aga efektne logokleebis. Teie ettevõtte logo on see, mille järgi Teid kõige paremini ära tuntakse ja seetõttu on hea mõte seda ka oma autol inimestele tutvustada ning meenutada. Logokleebiseid on võimalik toota erinevalt ning sõltuvalt logo keerulisusest valime kas kilest ilma taustata väljalõigatud tootmisvariandi või kindlale taustvärvile trükitud logo.

  1. Iga ettevõtte eesmärk on oma kaubamärki võimalikult palju promoda. Logokleebised autol on väike investeering, kuid teenivad end kiiresti kordades tagasi.
  2. Kuni 1 m suurused logod saab üsna hõlpsalt ise paigaldada - professionaali abi ei ole vaja.
  3. Suurus ei ole piiratud, aga keerulisemaks läheb väga väikeste logode tootmine ilma taustata variandina. Kindlat värvi kilele või läbipaistvale kilele trükkides võib toota kasvõi 2 cm suuruseid kleebiseid.
  4. Soovi korral võib logos kasutada ka tõeliselt läikivaid kuldseid ja hõbedasi toone või näiteks neoonvärve.
  5. Logo tootmise eelduseks on korralik logofail. Selle saate kujundajalt, kes Teile logo välja mõtles. Eelistatult soovime vektorformaadis logo (sobilikud failid ai, eps, pdf, cdr, svg). Kui logost on olemas ainult pildifail (jpg, png, gif), siis teatud juhtudel võib logo valmistamine keerukamaks osutuda. Trükikleebisena tootes ei pruugi probleem sedavõrd suur olla, kui pildi kvaliteet on väga hea, aga eraldi elementidest välja lõigates on vektorfail paraku hädavajalik. Vektorfaili Teie logost saame alati lisatasu eest ka ise valmis joonistada.
  6. Värvivalik on äärmiselt lai. Standardkiledest (spetsiaalselt autodel kasutamiseks mõeldud Metamark tooted) on saadaval kõik põhilised toonid ja nende variatsioonid. Samuti on saadaval kuld, hõbe, mattmust, mattvalge. Kasutada saame ka kroomkulda, kroomhõbedat, süsinikimitatsiooni, erinevat värvi helkureid. Kilede hinnad varieeruvad palju ja ühed kallimad on just helkurkiled.

Metamark M7 kiled

Logokleebised Autokleebised.ee