Soovid küsida? Helista (+372) 518 0007 või kirjuta meile.

Täidame Teie tellimuse kiiresti.

Kleebistekstid

Kleebistekstid lõigatakse reeglina kompuuterlõikuris kilest eraldiseisvate tähtedena välja. Sel moel toodetud kleebised jäävad pinnal kõige ilusamad, sest taustapinnaks on auto värv või klaas ja lõpptulemus näeb välja justkui oleks kleebistekstid sõidukile peale värvitud. Tegelikult on aga kleebistekste sõidukilt üsna lihtne hiljem eemaldada ja värvi kahjustumine on praktiliselt välistatud.

  1. Ideaalsed kleebised info selgeks ja kiireks edastamiseks.
  2. Kuni 1 m pikkused kleebistekstid saab üsna hõlpsalt ise paigaldada - professionaali abi ei ole vaja.
  3. Suurus ei ole piiratud, aga keerulisemaks läheb väga väikeste tekstide tootmine eraldiseisvate tähtedena. Arvestada tuleb sellega, et mida väiksem täht, seda vähem jääb liimipinda alles ja masinal on ka keerulisem seda välja lõigata. Üldjoontes tasub arvestada nii, et minimaalne elemendi paksus oleks vähemalt 3 mm.
  4. Kasutada saab kõikvõimalikke kirjastiile, probleeme võib tekkida äärmiselt keeruliste ja pisikeste detailidega fontidega. Siiski sõltub kõik teksti suurusest, mida soovitakse - piisavalt suure teksti puhul ei ole detailsusel eriti piire.
  5. Värvivalik on äärmiselt lai. Standardkiledest (spetsiaalselt autodel kasutamiseks mõeldud Metamark tooted) on saadaval kõik põhilised toonid ja nende variatsioonid. Samuti on saadaval kuld, hõbe, mattmust, mattvalge. Kasutada saame ka kroomkulda, kroomhõbedat, süsinikimitatsiooni, erinevat värvi helkureid. Kilede hinnad varieeruvad palju ja ühed kallimad on just helkurkiled.

Metamark M7 kiled

Kleebistekstid Autokleebised.ee

 

Blalblalbblasjfklsadjsalkdhsakdhasdalk