Soovid küsida? Helista (+372) 518 0007 või kirjuta meile.

Täidame Teie tellimuse kiiresti.

Muuda auto ilusamaks

Kas omad autot, mida iseloomustavad sõnad hall, metallik, diisel? Või on Sul mõni eriti vinge auto, mille välimus võiks veelgi kihvtim olla? Vahet ei ole - mõlema põnevamaks muutmisel saab kasutada kleebiste abi. Autokleebised.ee tuleb Sulle appi, et muuta Su masin eriliseks, silmapaistvaks ja stiilseks. Väiksema eelarve puhul on võimalik autole lisahobujõude tekitada mõne väiksema disainelemendi näol, kopsakama rahakotiga inimesed võiksid aga kaaluda auto täielikku või osalist ülekiletamist mõne põneva värvitooniga. Eriti huvitavad lahendused sisaldavad nii ülekiletamist kui ka erinevate kleebisdetailide kasutamist ülekiletatud pinnal.

  1. Saame kasutada stiilselt ära Teie auto praegust värvitooni, et erinevate detailidega selle sõiduki väljanägemist oluliselt erilisemaks muuta.
  2. Pakume sõiduki täielikku või osalist ülekiletamist väga erinevate materjalidega. Küsige meilt täpsemat infot praegu saadaolevate kilede kohta.
  3. Tihti on hea mõte ühendada ilu kasulikuga - teha oma eraautole stiilne disain, mis kajastab mõnel elemendil näiteks Teie ettevõtte nime, veebiaadressi või logo.
  4. Ülekiletatud auto originaalvärv säilib kordades paremini, kui tavalisel kiletamata autol. Seega saab lisaks põnevale välimusele ka praktilise kaitse auto värvipinnale, mis vähendab tulevikus kulutusi värvi taastamiseks ning hoiab auto väärtust kõrgemal.

Autokleebised.ee pakub väga kvaliteetset ja usaldusväärset teenust ning oleme asjaajamises täpsed ja konkreetsed. Võtke meiega ühendust siin või helistades 602 7378. Arutame Teile sobivaid lahendusi ning teeme hinnapakkumise.

Kleebistekstid Autokleebised.ee