Soovid küsida? Helista (+372) 518 0007 või kirjuta meile.

Täidame Teie tellimuse kiiresti.

Teie Tellimuse Täitmine ja Postitamine

Red Rock Decals toodab enamus oma toodetest ise. Mõningaid tooteid müüme siiski edasi ja need on tegelikult toodetud Teiste ettevõtete poolt. Sellisel juhul anname sellest teada vastavatel tootetutvustuslehtedel. Enamus meie enda toodetest valmistatakse Eestis.

 

Kui Tellite TAVATOOTEID (mitte-personaalseid)

Enamus müüdavatest toodetest on nn. "tavatooted", mis tähendab meie jaoks seda, et hoiame neid oma laos suuremates kogustes ning pakendatult. Teatud hulk tooteid on laos pakendamata kujul ning need tooted pakitakse Teie tellimusse just Teie tellitud koguses. Samu kleebiseid müüvad edasi ka meie edasimüüjad pakendatud kujul. Poepakendites ei saada me tooteid välja ainult seepärast, et hoida kokku Teie transpordikuludelt ja pakkuda Teile võimalust osta just Teile sobivas koguses, mitte kindlaks määratud kaubakogusega pakendis.

(1)

Te vormistate ostu meie veebipoes. Süsteem annab tellimusele eraldi numbri ja salvestab selle andmebaasi. Kui maksate PayPal'i või krediitkaardiga, kinnitatakse Teie õnnestunud makse meie süsteemis automaatselt ja Teie tellimuse staatus märgitakse "Kinnitatuks". See tähendab, et meie ettevõtte vastavaid töötajaid teavitatakse automaatselt Teie tellimusest ja nad saavad hakata seda vormistama.

 

Tellimus saadetakse meie täisautomaatsesse tellimuste käsitlemis- ja laohaldustarkvarasse, mis kontrollib, kas vajalik kogus tellitud kaupa on põhilaos olemas või peab mingi osa sellest juurde tootma, et Teie tellimus täielikult täita. Kuna meie peakontor asub Eestis, oleme kohustatud järgima Eesti Vabariigi äriseadusi ja maksusätteid ning meie tarkvara käsitleb seetõttu ka eksporttellimusi vastavalt sihtkohale.

Kui tellitud kaubakogus on laos saadaval, pakendame selle vastavasse ümbrikusse ja Teie postiaadress, mis läheb pakile peale, trükitakse kleebisena termoprinterist, et kiirendada veelgi tellimuse käsitlemist. Teie pakk paigutatakse nn. "saatejärjekorda" ja sealt toimetatakse saadetised postiasutusse tavaliselt iga tööpäeva lõpus.

Kui meil ei ole laos piisavat kogust Teie tellitud tooteid ja ei suuda seetõttu tellimust koheselt täita, annab laohaldustarkvara meile sellest teada. Tavaliselt kogume sellised tellimused kokku iga tööpäeva lõpuni ja saadame oma trükikotta seejärel vajaliku tellimuse. Trükikojast võtame kaupa vastu peaaegu igal tööpäeval ning üldiselt suudab trükikoda Teie tellimuse toota ühe tööpäeva jooksul. Siiski võib see mõningatel juhtudel aega võtta 2-3 tööpäeva, kui meil on näiteks pikad trükijärjekorrad. See on tavaliselt ainuke põhjus, mis võib Teie tellimust viivitada. Kui oleme vajaliku kauba kätte saanud peakontoris, käsitletakse Teie tellimust prioriteetsena ja see toimetatakse esimesel võimalusel postiasutusse.

 

Kui Tellite Personaaltellimusena Valmistatud Kaupa (personaalsed kujundused ja kohandused)

Me pakume järjest enam erinevaid Teie soovidele kohandatavaid tooteid, mis tähendab, et saate kohandada terve toote vastavalt oma soovidele või osa sellest. Selleks võib olla tekst, suurus, värvus, kleebisekile tüüp jne. Meie kliendid armastavad selliseid tooteid ning me anname endast parima, et muuta selliste toodete tellimine Teile võimalikult mugavaks ja arusaadavaks. Sellised tooted valmistatakse Teile alati üksiktellimusena ja neil on seetõttu veidi pikem ooteaeg, kui tavatoodetel.

Te vormistate ostu meie veebipoes. Süsteem annab tellimusele eraldi numbri ja salvestab selle andmebaasi. Kui maksate PayPal'i või krediitkaardiga, kinnitatakse Teie õnnestunud makse meie süsteemis automaatselt ja Teie tellimuse staatus märgitakse "Kinnitatuks". See tähendab, et meie ettevõtte vastavaid töötajaid teavitatakse automaatselt Teie tellimusest ja nad saavad hakata seda vormistama.

Tellimus saadetakse meie tellimuse käsitlemis- ja laohaldustarkvarasse, mis tunneb ära, et tegemist on personaalse tellimusega ja juba valmistab selle ette trükikoja järjekorda seadmiseks. Siiski on trükikojal selleks hetkeks veel puudu Teie tellimuse kõige olulisem osa - tegelik graafikafail, mis sisaldab just Teile kohandatud kleebise kujundust. Seega on veel liiga vara sellest tellimusest trükikojale üldse teada anda.

Oleme mõnes mõttes vanamoelised, kui räägime personaalsetest tellimustest. Kui mõned kleebistemüüjad kasutavad täisautomaatseid faililoomissüsteeme, mis ei suuda kunagi saavutada nii head tulemust, kui inimene ise seda suudaks, on meie palgal arvutigraafikud, kes töötavad iga üksiktellimusega ja see on nende töö valmistada Teie tellimus trükikoja jaoks ette. Graafik veendub selles, et kleebise suurus on paigas, kõik elemendid sobivad kokku ja ei tundu silmale veidrad, miski ei ole liiga venitatud või kokku surutud või rastris (st. liigselt suurendatud ehk ruuduliseks muutunud pilte). Graafik lisab lõpliku vektorfaili Teie tellimusele ja see saadetakse seejärel trükikotta. Meie graafikud on kõik professionaalid ja see annab Teile kindlustunde, et Teie tellimust käsitletakse korrektselt ning Te ei pea lõpptulemuses pettuma.


Me kombineerime personaalsed tellimused teiste toodetega, mida on samal tööpäeval meilt tellitud ja mida on vaja juurde toota, et vastavaid tellimusi täita, ning seejärel saadame need trükikotta edasi. Seal vaatab Teie graafikafaili üle veel teine professionaalne kujundaja, kes viib läbi viimase kontrolli enne trükkimist veendumaks, et fail on vastuvõetav trükitehnikale ning lõikurmasinale. On teatud pisiasju, mida masinad ei pruugi suuta korrektselt vormistada ja graafikat on seetõttu vahel vaja veidi kohendada. Seda tehakse niivõrd ettevaatlikult, et Teie seda vahet tõenäoliselt ei märkagi. Kuna me ei eelista kunagi trükkida 4-värvilise rastrina (nagu trükitakse ajalehti, ajakirju ja enamikke teisi trükiseid), sest see tulemus on lähedalt vaadates üsna silma riivav, üritame trükkida kõik üksikud värvid eraldi värvikassettidest ning trükikoja kujundaja valib just Teie tellimusele kõige paremini sobivad toonid. Nad teevad seda väga hästi ja ei ole meile kunagi pettumust valmistanud. Lõpptulemus on imeilus säravates värvides kleebis, mis on ilmastikukindel ja peab vastu väga kaua. Tavaliselt suudame personaalse tellimuse täita samuti 2-3 tööpäevaga, kuid mõnikord võib see aega võtta kuni 5 tööpäeva, kui meil on korraga vaja käidelda palju tellimusi. Kui saadate meile e-mailiga sõnumi oma tellimuse numbriga ja märgite ära, et sellega on kiire, üritame alati anda endast parima, et täita tellimus võimalikult ruttu.

Kui tellitud kaup on valmis, saabub see meie peakontorisse ja seda käideldakse kui prioriteetset tellimust. See pakendatakse ja asetatakse saatejärjekorda, kust see liigub tööpäeva lõpus postiasutusse.