Soovid küsida? Helista (+372) 518 0007 või kirjuta meile.

Täidame Teie tellimuse kiiresti.

Meie Ettevõttest

Autokleebised on läbinisti Eesti ettevõte, mis tegeleb peamiselt kleebiste tootmise, disaini ja müügiga. Meie eesmärgiks on tagada, et saaksite meilt oma autole kõik vajalikud kleebised. Alustasime veebipõhist kleebistoodete müüki 2009. aastal rahvusvahelise e-poe Red Rock Decals kaudu. Peatselt asutasime ka Eesti e-poe Red Rock Decals Eesti. Nüüdseks on sellest e-poest saanud Autokleebised.ee, mis on paremini meeldejääv ja eestipärasem. Me saadame vastupidavaid ning kvaliteetseid kleebiseid nii Eestisse kui üle maailma - neid kasutatakse sise- ja välistingimustes, sõidukitel, paatidel ja lennukitel. Kuna meie põhiliseks tootegrupiks ongi autokleebised, on meie missiooniks pakkuda Teile võimalust kaunistada ja elavdada oma sõidukit põnevate, humoorikate ja ilusate kleebiste ning loosungitega, mis on tõeliselt vastupidavad ja ei kaota oma sära ka aastate möödudes. Meie märksõnadeks on kvaliteet ja esmaklassiline teenindus.

Meie tooted on erilised, sest...

Kui olete varem autodel kleebiseid kasutanud, siis ehk olete ka märganud neid kulumas, pleekimas ja värvi kaotamas. Mõned kleebised tulevad ajapikku pinnalt lihtsalt maha. Ostes meie toodangut, saate kleebise, mis kestab. Mis iganes tingimustesse Te meie tooteid ei paigutaks, võite olla kindel, et paremat Te mujalt tõenäoliselt ei leia. Näiteks meie kleebised, mis on paigutatud võistlusmaasturitele, ei ole kaotanud oma väljanägemist ka aastatega.

Toodame enamus oma kleebiseid sõidukitel kasutamiseks. Seetõttu on toodete kvaliteet äärmiselt oluline. Kõik kleebised ei ole sobilikud sõidukitel kasutamiseks, sest nad ei pea vastu vihmasajus, lumesajus, survepesus ja rohkes mustuses. Selliseid tingimusi tuleb ette aga kõigil autodel, paatidel, mootorratastel ja lennukitel.

Autokleebised.ee trükib kõik autokleebised kõrgekvaliteetsele kilele, mis on mõeldud just selleks otstarbeks. Värvid ja trükitehnoloogia, mida kasutame, toodavad valmis väga vastupidava kleebise ning tulemuseks on kaasaegne kleebislahendus mis iganes otstarbeks, mis peab vastu aastaid sõltumata oludest, kus seda parasjagu kasutatakse.

Klienditeenindus - sama oluline kui toodete kvaliteet!

Hea klienditeenindus on üks olulisemaid asju igas äris. Autokleebised.ee-s me teame seda. Seetõttu toodame ja saadame Teie kauba välja võimalikult kiiresti, vastame viivituseta kõikidele e-kirjadele ja lahendame probleemid, mis võivad tekkida pärast ostu. Meie pühendunud ja professionaalne meeskond töötab just Teie heaks ja kõik kliendid on meie silmis võrdsed. Meilt ostmine on lihtne, turvaline, kiire ja mugav.

Me täname kõiki oma kliente koostöö eest ja soovime Teile head ostlemist!

Meie meeskonna nimel,
Autokleebised.ee
Skydesign Studios OÜ