Soovid küsida? Helista (+372) 518 0007 või kirjuta meile.

Täidame Teie tellimuse kiiresti.

Lõikekleebis vs trükikleebis

Ilusad ja stiilsed kleebised muudavad Teie auto eriliseks. Sõltumata sellest, kas vajate kleebiseid võidusõiduautole, reklaamsõidukile või eraautole, peaks töö olema tehtud laitmatult ja stiilselt. Meilt kleebiseid tellides saate olla täiesti kindel, et kleebised on toodetud parimatest materjalidest ja täidavad oma eesmärki võimalikult kaua. Vastavalt vajadusele valmistame Teile kleebised erksast ja kvaliteetsest kilest lõigatuna või trükime graafika täpselt nii nagu vaja. Tallinnas tuleme Teie juurde vajadusel ise kohale!

Lõikekleebised

Trükikleebised

Kõige klassikalisem viis kleebiste tootmiseks. Kleebis lõigatakse masinas välja ilusast erksast autokilest täpselt arvutijoonise järgi. Annab parima tulemuse, kui logo või kujundus sisaldab 1-3 värvitooni ja ei ole liiga detailne.

 

Eelised:
Konkreetsed ja erksad värvitoonid, väga pikk vastupidavus, palju materjalivõimalusi.

Puudused:
Ei saa kasutada fotode ja keerulisemate logode puhul.

Lõikekilest kleebis

Trükkimine on moodne võimalus erilisemate kleebiste tootmiseks. Trükkida on võimalik fotosid, keerulisemaid logosid, ikoone, QR-koode ja kõike muud, mida ette võib kujutada. Loomulikult lõikab masin trükitud kleebise ka ettenähtud kujuga välja. Üldiselt trükitud kleebised lamineeritakse, et tagada värvide pikem kestvus ja vältida pleekimist.

 

Eelised:
Võimalik teostada ka väga keerukaid töid ning oluliselt kiirem meetod, kui lõikekleebiste tootmine

Puudused:
värvid ei ole alati nii erksad, nagu lõikekleebistel ning tuhmuvad kiiremini. Ei saa kasutada paljusid toone nagu kroomhõbe, kuld jne. Lamineeritud kleebise kiht on auto pinnal paksem, kui tavaline lõikekleebis.

Trükikleebis